Created with WebWave

Profesjonalnie zajmujemy się fotoreportażem oraz wykonywaniem usług wideofilmowania od ponad 35 lat na rzecz zadowolonych klientów.

 

Filmujemy lustrzankami DSLR w jakości Full HD z kilku perspektyw w zespole dwuosobowym, począwszy od przygotowań w dniu ślubu aż do 1-2 godzin po oczepinach.

Wiemy, że dzień ślubu jest bardzo ważny dla Państwa młodych oraz rodziny, w związku z tym dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie.

Dlatego profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty z Państwa uroczystości.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, dokładnie znamy przebieg uroczystości co powoduje, że wszystkie momenty z uroczystości będą ujęte z najlepszej perspektywy.

Materiał końcowy, który przygotowujemy dla Państwa, będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. W zależności od Państwa preferencji, długość końcowego

materiału wideo może wynieść od 40 do 240 minut. Za dodatkową opłatą możliwe jest filmowanie w jakości 4K, dronem, pleneru w inny dzień oraz przygotowań

przed dniem uroczystości ślubnych (tj. strojenie sali, domu, samochodu itp.). Czas realizacji zamówienia zależny jest od długości materiału i może wynosić od 30 do 60 dni.

Bezpłatnie do każdego materiału przygotowujemy teledysk z uroczystości ślubnych. Usługi świadczymy na terenie całego kraju!

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów weselnych.W przypadku dodatkowych pytań lub chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Z pewnością ustalimy satysfakcjonujące Państwa warunki i sposób realizacji usługi.